• "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej"

• W dniu 29. 04. 2022r. po akademii odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów klas 1-3, którzy brali udział w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej".

Koordynatorem konkursu w szkole była P. Magdalena Kukla.

Po niespełna 5 miesiącach dotarły do nas wyniki konkursu, w którym to 17 uczniów naszej szkoły zostało laureatami (miejsca 1-25).

Bardzo wysoki wynik osiągnął uczeń klasy II Patryk Solecki, zajmując 5 miejsce w kraju  oraz uczennica klasy I    - Jagoda Gudz, plasując się na miejscu 10.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody, które wręczyła Pani Dyrektor Szkoły.

Szkoła otrzymała certyfikat placówki rozwijającej talenty. Poziom konkursy był wysoki i wymagał szerokiej wiedzy ogólnej, umiejętności matematycznych, zasad ortografii oraz myślenia logicznego, dlatego wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i wspaniałych wyników.

• Święto Konstytucji 3 Maja

• W dniu 29 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 maja.

Apel przygotowali uczniowie klasy V pod kierunkiem P. Iwony Grzyb oraz P. Marcina Gawędy.

Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie odbyła się część artystyczna, w której uczniowie przybliżyli ważne okoliczności z historii naszego kraju. Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed 231 lat, do pielęgnowania patriotyzmu wśród naszych wychowanków oraz do przeżycia dumy z tego, że jest się Polakiem.