• WYCIECZKA DO ZATORLANDU

          • W środowy poranek punktualnie o godz: 7:30 rano uczniowie klas 1-3 wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Zatorlandzie. Czekało tam na nich wiele atrakcji: ZATORLAND jest kompleksem czterech parków rozrywki, w skład którego wchodzą następujące parki: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Lunapark. Każdy z nich to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody.

            W pierwszej kolejności zwiedziliśmy Dom do Góry Nogami, w którym poruszaliśmy się chodząc po suficie, a nad naszymi głowami unosiły się meble.

            Następnie udaliśmy się do Parku Owadów, w którym zobaczyliśmy olbrzymie, ruchome, wydające odgłosy owady. Kolejnym etapem było zwiedzanie wraz z przewodnikiem Parku Ruchomych Dinozaurów. Była to ścieżka edukacyjna prowadząca przez las, gdzie podczas spaceru w pięknych sceneriach mogliśmy podziwiać naturalnej wielkości, ruchome, ryczące i pomrukujące dinozaury co dostarczyło uczestnikom niezwykłych przeżyć. Zobaczyliśmy ponad 100 dinozaurów. Wychodząc z parku dinozaurów odwiedziliśmy Muzeum Szkieletów i Skamieniałości. Tam oprócz szkieletów zobaczyliśmy jaja dinozaurów oraz niezwykłe okazy skał magmowych, osadowych i metamorficznych.

            Kolejnym punktem wycieczki był obszerny Lunapark, na którym znajduje się cała gama urządzeń rekreacyjnych. Po zjedzeniu obiadu udaliśmy się do Parku Mitologii.

            Tam przenieśliśmy się do czasów bogów, herosów i bohaterów z mitologii greckiej. Widzieliśmy m.in. gromowładnego Zeusa z piorunem, Achillesa walczącego z Hektorem, Heraklesa pokonującego Hydrę czy Perseusza ratującego Andromedę przed morskim potworem. Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się w rejs tramwajem wodnym wokół wielu rzeźb greckich bogów, dzielnych herosów. Po czym zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń udaliśmy się w drogę powrotną.

             

             

            Informacja: M. Kukla

          • PIKNIK RODZINNY

          • Dnia 04. 06. 2023r. przy Szkole Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Sobolowie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Pracowników Szkoły, Radę Rodziców, Komendę Policji w Nowym Wiśniczu oraz  Ochotniczą Straż Pożarną w Sobolowie.

            Dyrektor szkoły podziękował gościom, rodzicom, nauczycielom, uczniom  i dzieciom za przyjęcie zaproszenia na Święto Rodziny oraz tak liczne przybycie na wspólne świętowanie.

            W uroczystości uczestniczyli Wicestarosta Bocheński  pan Ryszard Drożdżak,  Sekretarz Gminy Łapanów  pani Danuta Klejdysz, Komendant Powiatowej Policji w Nowym Wiśniczu  pan  asp. sztab. Mariusz Mardosz,  Komendant Nadleśnictwa Jadowniki  pan Jakub Bajer,  Prezes Ochotniczej Straży  Pożarnej w Sobolowie            pan Kazimierz Jeziorek. Ponadto przybyli Radny wsi Sobolów  pan Robert Pietraś, Sołtys wsi Sobolów  pan Stanisław Kufta,  Sołtys wsi Chrostowa  pan Edward Klejdysz,  Sołtys wsi Kamyk pani Maria Nalepa, Grono Pedagogiczne  oraz pracownicy szkoły i przedszkola, Rada Rodziców wraz z Przewodniczącą  panią  Joanną Mrówką, dzieci  i uczniowie  naszej szkoły,  rodzice oraz mieszkańcy  wsi Sobolów. 

                           Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej z okazji Święta Rodziny.

            Na scenie prezentowali  się  uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Sobolowie, którzy swoim występem i życzeniami płynącymi prosto z serca okazali rodzicom swoją bezgraniczną miłość.

            Wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać policjanta  mł. asp. Antoniego  Nowaka, który przeprowadził  pogadankę na temat  bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

            Następnie odbył się pokaz ratownictwa drogowego - cięcia wraku sprzętem hydraulicznym, rozprężanie  drzwi, tzw. pozorowany wypadek. Pokaz przeprowadziła Państwowa Straż Pożarna z Bochni wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Sobolowie. Odbył się on dzięki uprzejmości pana Mateusza Rozum  właściciela Firmy  MARPOL  PHU ze Stradomki, który  udostępnił wrak samochodu.

            Przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej z Bochni zaprezentowali na fantomie pokaz   udzielania pierwszej pomocy oraz  użycia defibrylatora AED. Ponadto w czasie Pikniku Rodzinnego można było zobaczyć wozy  strażackie średni gaśniczy wraz z osprzętem oraz lekki.

            W pikniku  wzięli udział Policjanci z  Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu, którzy prezentowali służbowe pojazdy  policyjne z możliwością obejrzenia wnętrza. Każdy uczestnik pikniku miał możliwość zasiąść za kierownicą pojazdu.  Atrakcją dla dzieci i dorosłych były okulary „alkogogle” i „narkogogle” oraz możliwość ich przymierzenia.  Nie zabrakło stoiska z zabytkową bronią. W czasie pikniku można było pogłaskać wyszkolonego pieska, który pełni służbę w Policji.

            Dodatkową atrakcją pikniku był samochód amerykańskiej Policji.

            Przedstawiciele Służby  Więziennej  Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu przybliżyli zgromadzonym aspekt swojej pracy oraz zaprezentowali używany  na co dzień sprzęt, w tym środki przymusu bezpośredniego ze szczególnym zwróceniem uwagi na środki ochrony osobistej funkcjonariuszy. Ciekawą atrakcją był prezentowany  specjalistyczny pojazd do konwojowania osób.   

                      Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko edukacyjno – promocyjne wystawione przez Nadleśnictwo Jadowniki.

            Właściciele Stadniny Koni „SKJ Ekspresja” z Buczyny zapraszali na jazdę konną i  na kucykach oraz na  przejażdżkę bryczką.

            Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Sobolowianki”  z Sobolowa  przygotowały liczne  potrawy i smakołyki regionalne, a Rada Rodziców zapraszała na grilla i do bufetu.

            Zainteresowaniem cieszył się występ Cherliderek.

            Nauczyciele przeprowadzili liczne rodzinne rozgrywki sportowe, przygotowali kącik plastyczny dla dzieci oraz  puszczali  bańki  mydlane.

            Rozegrany został mecz pomiędzy Strażakami, a Rodzicami z wynikiem 0:1.

            Natomiast Krakowski Klub Curlingowy zaprosił uczestników pikniku do rozegrania  konkurencji w curlingu.

            Dużym powodzeniem cieszyły się plenerowe szachy ogrodowe, które udostępnił  Klub Sportowy  „Szachownica” z Kłaja .   

            Podczas pikniku duże zainteresowanie budził Marshall, który częstował dzieci słodyczami i rozdawał drobne upominki.

            Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, wyplatania warkoczyków, czy wykonania tatuaży.

            Atrakcją w tym dniu była  „Mała Loteria Fantowa” i „Duża Loteria Fantowa”, gdzie każdy los wygrywał i brał udział w losowaniu nagród głównych.

             Firma EDDY EVENT Przemysław Klejdysz  zapewniła obsługę nagłośnienia w czasie Pikniku Rodzinnego.

            Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Sobolowie wyraża  wdzięczność i podziękowanie wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie Święta Rodziny, a także składa   wyrazy uznania dla sponsorów i zaprzyjaźnionych instytucji.

             

          • Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

          • Szanowni Państwo,

            W imieniu Pani Iwony Gibas – Członka Zarządu Województwa Małopolskiego zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań edukacyjno-informacyjnych, zachęcających mieszkańców województwa do głosowania w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, które potrwa od 15 maja do 16 czerwca (głosy papierowe i korespondencyjne). Nieco dłużej, bo do 18 czerwca, można zagłosować przez internet – na stronie https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

            Listę zwycięskich zadań poznany do końca września br.  – na ich realizację Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył rekordową kwotę 14 mln złotych. Warto podkreślić, że do tej pory w wyniku pięciu edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego udało się wcielić w życie ponad 300 pomysłów Małopolan na łączną kwotę blisko 46 mln zł.

            Z wyrazami szacunku

            M. Mucha

          • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

          • 1 czerwca w Szkole Podstawowej w Cichawce odbyło się uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie plastycznym "Z miłości... mój dom, moja rodzina".

            Celem konkursu organizowanego przez nauczyciela Szkoły Podstawowej w Cichawce było m.in. propagowanie największych wartości w życiu, jakimi są rodzina, dom rodzinny, przyjaciele, otoczenie.

            Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Łapanów.

            W kategorii klas 0-3 uczennice naszej szkoły zdobyły wysokie miejsca:

            1 miejsce Nikola Sotoła (ucz. klasy 2) 🥇

            3 miejsce Lena Kukla (ucz. oddziału przedszkolnego) 🥉

             

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.🤗

          • XXII Rajd Szlakiem Papieskim

          • 20 maja 2023 r. odbył się XXII Rajd Szlakiem Papieski, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami. W tegorocznej edycji hasłem rajdu były słowa Jana Pawła II „Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro”. Pielgrzymi przeszli trasę 12 km z kościoła w Łapanowie do kościoła w Niegowici upamiętniającą pobyt Jana Pawła II jako wikariusza na ziemiach parafii niegowickiej i łapanowskiej.

          • "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"! ⚽🥅

          • Gminne zawody piłki nożnej ⚽

            16 maja  2023 roku na boisku ORLIK w Sobolowie odbyły się gminne eliminacje piłki nożnej chłopców i dziewcząt (poza konkursem) z rocznika 2010 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci.

            W zawodach uczestniczyło sześć drużyn chłopców i trzy drużyny dziewcząt ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Łapanów.

            W kategorii dziewcząt nasza drużyna zajęła II miejsce 🥈 Zwyciężyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Grabiu.

            W kategorii chłopców nasza drużyna zdobyła również 2 miejsce 🥈, przegrywając w finale z uczniami Szkoły Podstawowej w Łapanowie.

            Dyplomy dla szkół wręczyli: Pan Andrzej Śliwa - Wójt Gminy Łapanów oraz Pani Ewa Czarnecka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sobolowie. Uczniom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w zawodach i dostarczenie kibicom wielu wrażeń, a zwycięzcom turnieju gratulujemy 💪🏆

          • Kto soki pije, ten długo żyje!"

          • Kto soki pije, ten długo żyje!" 🍎🍊🍐🥝🍋

            Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe. Warto pomóc dziecku polubić je.  Soki to doskonałe źródło witamin, przekonaliśmy się o tym dzisiaj podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszej świetlicy szkolnej.

            Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców , później już pozostało wrzucenie ich do wyciskarki i sok gotowy. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez cukru i konserwantów.

          • Bo kto powiedział, że malować farbami można tylko na papierze.....?

          • Dziś Świetliczaki malowały farbami, ale na........... stretchu!

            Malowanie na folii to zupełnie inna forma działań plastycznych oraz sensorycznych. Malując na folii dzieci stymulują zmysł dotyku oraz wzroku. Jest to także doskonałe ćwiczenie motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz kreatywności. Zabawa pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty.

            Tekst i zdjęcia: J. Chojnacka

          • Wycieczka z PTTK

          • 29 kwietnia br. uczniowie klasy 3 i 4 wraz z opiekunami udali się na wycieczkę organizowaną przez PTTK oddział Bochnia. Pierwszym punktem wycieczki były Ogrody Sensoryczne w Muszynie. Rozprzestrzenia się stąd przepiękny krajobraz na Dolinę Popradu oraz uzdrowisko. Ze specjalnej 11,5 metrowej platformy widokowej, roztacza się widok na rzekę i panoramę miasteczka z Beskidem Sądeckim w tle. Ogród sensoryczny podzielony jest na strefy: zdrowia, zapachową, wzrokową, słuchową, dotykową i smakową. Spacer po ogrodach zmysłów trwający ponad godzinę dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń zapachowych i dotykowych mimo pochmurnej pogody.

            Kolejnym punktem wycieczki był Ołtarz Papieski w Starym Sączu. Jest on pamiątką po wizycie Ojca Świętego Jana Paweł II w Starym Sączu, kiedy to 16 czerwca 1999 roku Papież kanonizował błogosławioną Kingę. Nie został on rozebrany i stanowi ważny punkt podczas wizyty pielgrzymów w grodzie świętej Kingi. Tutaj również w Domu Pielgrzyma "Opoka" uczniowie zjedli obiad by dalej ruszyć w trasę, gdzie udali się do Klasztoru Sióstr Klarysek w Starym Sączu na wspólną modlitwę. Ostatnim punktem wycieczki była Enklawa Bobrowisko. W „Bobrowisku” nasi turyści mogli przespacerować się leśną ścieżką z widokiem na Dunajec, drewnianymi pomostami sięgającymi ponad 400 metrów. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni uczniowie szczęśliwie wrócili do domów.

          • TRZECI MAJA

          • 3 maja 1791 roku na Zamku Królewskim w Warszawie, uchwalona została słynna Ustawa Rządowa – nazwana później Konstytucją 3 Maja.🇵🇱 Było to wielkie wydarzenie, dające Polakom nadzieję na poprawę bardzo złej sytuacji kraju.

            W dniu wczorajszym uczniowie naszej szkoły upamiętnili to ważne wydarzenie uroczystą akademią w wykonaniu klasy 6 pod kierunkiem Pani Agaty Kobyłko i Pana Marcina Gawędy. Uczniowie recytowali wiersze, mówiące o tych wydarzeniach, o miłości do Ojczyzny i o Konstytucji. Wiersze były przeplatane piosenkami m.in. „Polonez Trzeciego Maja”, „Witaj majowa jutrzenko". Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed 232 lat, do pielęgnowania patriotyzmu wśród najmłodszych oraz do przeżycia dumy z tego, że jest się Polakiem. 

          • SPOTKANIE Z LEŚNICZYM 🌳🌲🐿️🦌🐗

          • W ubiegłym tygodniu naszą szkołę odwiedził leśniczy Pan Stefan Kasiński. W spotkaniu brały udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3. Pan Stefan w bardzo ciekawy sposób opowiadał o lesie i jego mieszkańcach oraz dał cenne wskazówki jak należy dbać o las. Wyjaśnił czym zajmuje się na co dzień i na czym polega jego praca. Podczas spotkania bardzo zainteresował dzieci swoimi opowieściami o zwierzętach i roślinach spotykanych w lesie wykorzystując przy tym piękne ilustracje oraz różne skarby lasu. Nasz gość przyniósł ze sobą poroże jelenia, skórę zrzuconą przez węża, szyszki, korę z różnych drzew i wiele innych eksponatów, ale najwięcej emocji wśród dzieci wzbudziła skóra z dzika, na której mogły usiąść i przekonać się jaka jest w dotyku. Pod koniec spotkania dzieci miały możliwość zadawania nurtujących ich pytań, na które nasz gość chętnie odpowiadał.

            To była wyjątkowa lekcja przyrody, z której dzieci wyszły bardzo zadowolone i z bagażem ogromnej wiedzy za którą serdecznie dziękujemy.🤗

          • Gminny Konkurs Recytatorski

          • Dzisiaj nasi uczniowie z najmłodszych klas wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Owoce i warzywa w wierszach polskich autorów", który odbył się w Publicznej Bibliotece w Łapanowie. Konkurencja była ogromna, a wszyscy uczestnicy wspaniali. Uczennica klasy III- Monika Kasińska za piękną interpretację utworu "W sadzie" R. Wejnera, uzupełnioną strojem i rekwizytami zdobyła II miejsce 🥈. Monice, jak i Kamili i Antkowi za reprezentowanie naszej szkoły serdecznie dziękujemy i gratulujemy życząc jednocześnie dalszych sukcesów :) 🤗

          • KONKURS PALM

          • Uczniowie ze świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie palm organizowanym przez Dom Kultury w Sobolowie. Palma, którą wykonali powstała w ubiegłym tygodniu pod okiem nauczyciela świetlicy Pani Justyny Chojnackiej.

            Gratulujemy zdobycia wyróżnienia w konkursie i zdobycia nagrody pieniężnej. 😁🤗🏅

            Podziękowania kierujemy w stronę Państwa Pauliny i Wojciecha Kukla za transport palmy na konkurs oraz opiekę nad dziećmi w czasie konkursu. Dziękujemy również Pani Jadzi Niewidok za przesłane zdjęcia. 🥰

          • Gminny Konkurs Recytatorski

          •      21 marca bieżącego roku w Światowym Dniu Poezji odbył się finał Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Poezja Wisławy Szymborskiej" dla uczniów klas 4 - 8 szkoły podstawowej. Pomysłodawcą była Gminna Biblioteka Publiczna w Łapanowie. Konkurs miał na celu uczczenie pamięci wielkiej polskiej noblistki w 100. rocznicę jej urodzin.

                  Naszą szkołę reprezentowały laureatki I miejsca w eliminacjach szkolnych: Eliza Pankowska w kategorii klas 4 - 6 oraz Dominika Postrożny w kategorii klas 7 - 8.

                 Uczennica klasy 6 Eliza Pankowska w etapie II (finałowym), który odbył się w GBP w Łapanowie zajęła I miejsce, a Dominika Postrożny z klasy 8 - II miejsce. Nasze laureatki zaprezentowały recytację następujących wierszy Wisławy Szymborskiej: "Minuta ciszy po Ludwice Wawrzyńskiej", "Ballada".

                 Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego wyniku!!!

             

          • AKTYWNA TABLICA

          • Dnia 15.03.2023r. p. Ewelina Durak brała udział w spotkaniu online międzyszkolnej sieci szkół uczestniczących w programie Aktywna Tablica. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń, metod pracy, i stosowania TIC w edukacji. Tym sposobem szkoła spełniła kolejny punkt w realizacji tegoż programu na terenie szkoły.

          • SPOTKANIE Z CUKIERNIKIEM

          • Piekarze, cukiernicy - to dzięki nim już od wczesnych godzin porannych możemy zajadać się świeżym chlebem i bułkami. To ich ciężka praca przynosi nam chwile przyjemności, gdy sięgamy po pyszne ciasta do popołudniowej kawy.

            Dnia 15.03.2023 naszym gościem była Pani Barbara Nowak - znakomity piekarz i cukiernik.

            Dla naszych uczniów była to kolejna okazja, aby wykazać się swoimi umiejętnościami w szkolnej kuchni. Dzieci z zaangażowaniem przygotowywali słodkie deserki takie jak: kuleczki Rafaello, kuleczki z karmelem oraz wisienki. Po wykonaniu nadszedł czas na degustację. Słodkości bardzo szybko znikały, zostały same okruszki. Dla naszych uczniów dzień ten był okazją do poznania ciekawego zawodu jakim jest piekarz i cukiernik.

            Drodzy Piekarze i Cukiernicy, w dniu Waszego święta życzymy Wam nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy, mnóstwa inspiracji, mistrzowskich wypieków i ogromnego grona zadowolonych klientów!

          • DZIEŃ DINOZAURA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ 🦕🦖

          •  

            Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują szczególnie najmłodszych. Nie tylko zaskakują swoim wyglądem i wielkością, ale też kryją wiele tajemnic. Dzisiaj obchodziliśmy w świetlicy Dzień Dinozaura, który w kalendarzu obchodzony jest 26 lutego.

            Z tej okazji  zorganizowaliśmy zajęcia, które wprowadziły dzieci w prehistoryczny świat i przybliżyły im życie tych wyjątkowych gadów. Uczniowie dowiedziały się m.in. jak wyglądały, czym się żywiły oraz w jaki sposób prawdopodobnie wyginęły. Podczas zajęć dzieci chętnie porównywały wygląd dinozaurów, określały ich wielkość z łatwością rozpoznawały nazwy dinozaurów, dzieląc się swoją wiedzą. W zorganizowanych zajęciach  można było podziwiać diplodoki tyranozaury, triceratopsy, pterodaktyle itp., uczniowie obejrzeli film edukacyjny. Nie zabrakło również ciekawych zabawach ruchowych związanych z tematyką zajęć. Jednak  największe zainteresowanie wzbudziły zajęcia badawcze, dzięki którym dzieci mogły poznać jak dinozaury wykluwały się z jajek. Na koniec zorganizowano sesję zdjęciową, do której wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratoria Przyszłości. Dzień Dinozaura upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze.😁🦖

            #dzieńdinozaura

            #LaboratoriaPrzyszlosci

            #LaboratoriaPrzyszłości

          • Teatr Eden "Zagubiona owieczka"

          •  

            Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spotkali się 2 marca ze swoimi ulubionymi aktorami z Teatru Eden. Podczas spektaklu "Zagubiona owieczka" dzieci dowiedziały się na czym polega praca pasterza, drwala i leśniczego. Śledziły losy sumiennego pasterza Dawida i jego leniwego brata Wojtka. Spektakl nauczył nas, że nigdy nie wolno się poddawać, tylko wytrwale podejmować próby i dążyć do celu.

          • INFORMACJA DLA RODZICÓW

          • Szanowni Państwo!

            Dziękujemy za udział Państwa szkoły podstawowej w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.

            Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących, przekazujemy Państwu do wykorzystania propozycję informacji – listu Państwa szkoły skierowanego do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w programie. W związku z rozpoczęciem drugiego semestru realizacji programu w przygotowanym liście przypominamy rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą ich dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinni zwrócić uwagę. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

            Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o udostępnienie załączonego listu rodzicom zgodnie z formą komunikacji z rodzicami przyjętą w Państwa szkole, np. mailowo lub poprzez dziennik elektroniczny, itp., za co z góry serdecznie dziękujemy.

             

            Z poważaniem

            Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa